Rezerwacja Online

Gwarancja najniższej ceny

od 280

Wakacje nad Narwią

Offer
Wakacje nad Narwią
od 219

Przełomowe Wakacje

Offer
Przełomowe Wakacje
od 385

Pokoje hotelowe

Offer
Pokoje hotelowe
od 290

Hot Deal

Offer
Hot Deal
od 668

Filipiński dotyk - 2 dni

Offer
Filipiński dotyk - 2 dni
od 1 018

Weekend w Niagara SPA - 2 dni

Offer
Weekend w Niagara SPA - 2 dni

SPA - Okolice Warszawy

Zanurz się w świecie luksusu...

Wybierz SPA pod Warszawą - Niagara. Okolice Warszawy urzekną Ciebie ciszą i spokojem w cieniu aglomeracji, gdzie zawsze świeci Słońce!

Niagara. Jeden z najbardziej znanych wodospadów na świecie. Siła, żywioł i energia z natury dały nazwę temu wyjątkowemu miejscu. Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu o których odwiedzeniu marzy każdy z nas. Zabierzemy Cię do ekskluzywnych i  niepowtarzalnych stref Wellness.  W tym magicznym miejscu jako pierwsze ukażą Ci się specjalistyczne kapsuły  zabiegowe. To one przeniosą Cię w świat najwyższej jakości pielęgnacji  połączonej z profesjonalnym dotykiem wyspecjalizowanych terapeutów oraz wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z zakątków całego świata.

Zabierzemy Cię również do podziemnej strefy saun i łaźni, w której odbywają się holistyczne ceremonie i aromatyczne rytuały. Ostatnim przystankiem w Twojej podróży będzie strefa relaksu, w której króluje wszechobecny spokój czerpany z niezwykłego i naturalnego otoczenia lasu i rzeki Narew . W tym miejscu będziesz mieć okazję odetchnąć, odprężyć  się i na nowo obudzić piękno oraz witalność Swojej skóry. Ta wyjątkowa podróż zakończy się spektakularnymi efektami, przywróceniem życiodajnej energii oraz harmonią pomiędzy duszą a ciałem. W Niagara SPA wszystko zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach co pozwoli zanurzyć się w  wyjątkowej strefie  luksusu, w której poczujesz się wyjątkowym i honorowym gościem...

 

Niagara Spa (w dniach 20 sierpnia - 4 września 2014) oraz hotelowy basen ze strefą saun (w dniach 20-29 sierpnia 2014) będą nieczynne ze względu na przeprowadzane prace, które mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług. Przepraszamy za ewentualne niedogodności tym spowodowane.

 

CENNIK ZABIEGÓW NIAGARA SPA
 
 
ZADZWOŃ TERAZ! 

tel. 22 879 30 00

 

e-mail: niagaraspa@hotelnarvil.pl 

 

 

Laureat:

 

Hotel NARVIL **** Conference & SPA      

tel.: 22 566 10 00, e-mail: hotel@hotelnarvil.pl

ul. Miłosza 14A, 05-140 Serock ; GPS: 52.4985 ; 21.0671 

Poleć znajomemu
Realizacja: PROFITROOM

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij