Rezerwacja Online

Gwarancja najniższej ceny

od 320

Weekend z pomysłem

Offer
Weekend z pomysłem
od 430

Majówka nad Narwią

Offer
Majówka nad Narwią
od 385

Pokoje hotelowe

Offer
Pokoje hotelowe
od 290

Hot Deal

Offer
Hot Deal
od 758

Filipiński dotyk - 2 dni

Offer
Filipiński dotyk - 2 dni
od 1 492

Wyprawa zakochanych - 2 dni

Offer
Wyprawa zakochanych - 2 dni

SPA - Okolice Warszawy

Zanurz się w świecie luksusu...

Wybierz SPA pod Warszawą - Niagara. Okolice Warszawy urzekną Ciebie ciszą i spokojem w cieniu aglomeracji, gdzie zawsze świeci Słońce!

Niagara. Jeden z najbardziej znanych wodospadów na świecie. Siła, żywioł i energia z natury dały nazwę temu wyjątkowemu miejscu. Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu o których odwiedzeniu marzy każdy z nas. Zabierzemy Cię do ekskluzywnych i  niepowtarzalnych stref Wellness.  W tym magicznym miejscu jako pierwsze ukażą Ci się specjalistyczne kapsuły  zabiegowe. To one przeniosą Cię w świat najwyższej jakości pielęgnacji  połączonej z profesjonalnym dotykiem wyspecjalizowanych terapeutów oraz wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z zakątków całego świata.

Zabierzemy Cię również do podziemnej strefy saun i łaźni, w której odbywają się holistyczne ceremonie i aromatyczne rytuały. Ostatnim przystankiem w Twojej podróży będzie strefa relaksu, w której króluje wszechobecny spokój czerpany z niezwykłego i naturalnego otoczenia lasu i rzeki Narew . W tym miejscu będziesz mieć okazję odetchnąć, odprężyć  się i na nowo obudzić piękno oraz witalność Swojej skóry. Ta wyjątkowa podróż zakończy się spektakularnymi efektami, przywróceniem życiodajnej energii oraz harmonią pomiędzy duszą a ciałem. W Niagara SPA wszystko zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach co pozwoli zanurzyć się w  wyjątkowej strefie  luksusu, w której poczujesz się wyjątkowym i honorowym gościem...

 

ZADZWOŃ TERAZ! 

tel. 22 879 30 00

 

e-mail: niagaraspa@hotelnarvil.pl 

 

 

Laureat:

 

Hotel NARVIL **** Conference & SPA      

tel.: 22 566 10 00, e-mail: hotel@hotelnarvil.pl

ul. Miłosza 14A, 05-140 Serock ; GPS: 52.4985 ; 21.0671 

Poleć znajomemu
Realizacja: PROFITROOM

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij