Rezerwacja Online

Gwarancja najniższej ceny

od 280

Wakacje nad Narwią

Offer
Wakacje nad Narwią
od 385

Pokoje hotelowe

Offer
Pokoje hotelowe
od 290

Hot Deal

Offer
Hot Deal
od 668

Filipiński dotyk - 2 dni

Offer
Filipiński dotyk - 2 dni
od 1 824

Wyprawa zakochanych 3 dni

Offer
Wyprawa zakochanych 3 dni
od 1 018

Weekend w Niagara SPA - 2 dni

Offer
Weekend w Niagara SPA - 2 dni

Hotel

Hotel NARVIL Conference & Spa to obiekt położony wśród lasów nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Jest znakomitym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających hotelu, gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA.

Położenie obiektu nad rzeką Narew - jedną z trzech na świecie (obok Amazonki i Kongo) rzek anastomozujących (warkoczowych) - to pomysł na nazwę NARVIL oraz nazewnictwo przestrzeni wewnętrznej hotelu. Symbolem Hotelu jest woda, jako żywiołowość, dobra energia i zdrowie.

Projekt zakłada harmonijne wtopienie nowoczesnej bryły obiektu w otaczającą przyrodę. Ściana organiczna, zielone tarasy, otaczający strumień wokół budynku i drzewa komponują się z naturą. To nowa formuła w centrach konferencyjnych: dbałość o zdrowy, aktywny sposób spędzania czasu, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Aranżacje pokoi i ich funkcjonalność służą pobytom rodzinnym oraz biznesowym. Indywidualny wystrój apartamentów i ich położenie stwarzają idealne miejsce do luksusowego wypoczynku.

Czterogwiazdkowy hotel spa posiada 332 pokoje dwuosobowe, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 11 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala (blisko 1650 m²) będzie mogła pomieścić ok. 1000 osób w układzie bankietowym.

W Hotelu NARVIL zastosowano nowoczesne technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD, jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych i wydarzeń artystycznych.

Na terenie oprócz hotelu powstał: piętrowy parking na 350 samochodów, korty tenisowe, miejsca piknikowe. Plaża, a w przyszłości budowa mariny, dają szerokie możliwości uprawiania sportów wodnych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo wielokrotnie odwiedzać nasz hotel. Mazowieckie lasy i piękne krajobrazy zapraszają!

 

Niagara Spa (w dniach 20 sierpnia - 4 września 2014) oraz hotelowy basen ze strefą saun (w dniach 20-29 sierpnia 2014) będą nieczynne ze względu na przeprowadzane prace, które mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług. Przepraszamy za ewentualne niedogodności tym spowodowane.

Podaruj piękno w prezencie

Vouchery do SPA dla Twych bliskich

Hotel NARVIL **** Conference & SPA      

tel.: 22 566 10 00, e-mail: hotel@hotelnarvil.pl

ul. Miłosza 14A, 05-140 Serock ; GPS: 52.4985 ; 21.0671 

Poleć znajomemu
Realizacja: PROFITROOM

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij